YeeChat

Blog Sohbet

YeeChat

Yazar By admin

YeeChat

YeeChat Aslında Flashchat123 sistemini kullanmaktadır. Flashchat123 sistemi çok eskiden beri gündemimizde var fakat çok tanınmış bir script değil. Kullanıcıların içeride pek rahat ettikleri söylenemez. Sistemin özellikleri kameralı ve sesli bir şekilde oda içerisinde insanlarla konuşabilir ve çeşitli tartışmalara katılabilirsiniz. Fakat bu sistemin özellikleri sesli chat sitelerinden farklı değil iconların ve sistemin yapısı kullanıcıların rahat etmesini engelliyor.

Ses kalitesinin düşüklüğüde cabası Sitede fazla kullanıcılar fazla online olabilsinler diye kredi sistemi koyuldu her dakika krediler sürekli yükseliyor. Kullanıcıları tutabilmek için güzel bir uygulama fakat yeterli olmadığını düşünüyoruz. Kameralı sohbet kullanıcılarının rahat edebilmeleri için kötü görüntüyü ortadan kaldırmak önemli. Sistemin yapısı , duruşu bile kullanıcıların rahatlığı için uygun değil. Tabiki herkesin zevkleri ve renkleri tartışılmaz ama gerçekten iyi bir yazılım olmuş olsaydı şu an hatırı sayılır scriptlerden bir tanesi olmuş olurdu. Büyük sitelerin hiç birisi bu scripti kullanmayı tercih etmemektedir.

Kameralı Sohbet odalarına bağlanmak için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan FaceBuzz başlıklı makalemizde facebuzz, facebuzz benzeri siteler ve facebuzz chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli sohbet, sesli chat