xat sohbet

Blog Sohbet

xat sohbet

Yazar By admin

xat yaş ortalaması genelde 12 ile 20 arası değişen bir sohbet sitesidir. Genel olarak genç kesimin tercih ettiği xat sohbet sitesi çok karmaşık fakat alışan kişiler için bırakılması zor bir sohbet sitesidir. Genel olarak xat ana sitesinden oluşturulan embed kodlarını kendi sitelerine atarak grup oluşturan ve o grubu popüler yapmaya çalışan genç kesim bu siteyi ayakta tutmaya çalışıyor. Mahkeme kararıyla kapanması xat sohbet cilerinin işini baya zorlaştırsada yinede xat odalarına çeşitli proxy programlarıyla giriş sağlanabiliyor.

Sohbet odalarına girildiğinde yaş ortalaması biraz küçük olduğu için küfür oranı diğer sitelere nadiren biraz daha fazla buda yaşı küçük arkadaşların sohbet etmeyi bilmemesinden kaynaklanıyor. Site içerisinde eğlenceli olan yönü kamera olması ve multi olarak karşılıklı sohbet edilebilmesi. Sanırım xat sohbet sitesini eğlenceli hale getiren aktiviteler bunlar diye düşünüyoruz.

Sohbet odalarına katılmak için TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Chatroulette Türkçe başlıklı makalemizde chat, chat rulet ve chat rulet giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli sohbet, sesli chat