• Rulet Sohbet

  www.matchandtalk.com Yazar 2 Şubat 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  rulet

  rulet

  Rulet yani random chat siteleri son zamanların en popüler ve kullanışı kolay olan dünya üzerinde en fazla hit yapan siteler arasına girmesi kullanımının rahatlığı ve kullanıcıların aradığını çok rahat bir şekilde bulmasından kaynaklanıyor.

  Chat Roulette siteleri ilk olarak chatroulette ile adını duyurdu ardından omegle, flipchat, chatrandom, bazoocam gibi benzeri sitelerle yoluna devam ediyor. Kullanıcı kitleside hemen hemen saydığımız sıralamaya göre ilerliyor diyebiliriz.

  Bu tarz siteler birbirini hiç tanımadan kameralı ve sesli bir şekilde insanları tanıştıran kaynaştıran bir script’tir. Zaten güzel olması ve tutulmasının en büyük etkenleri insanların çok rahat bir şekilde tanışabilmesidir.

  Rulet sohbet sitelerini kullanabilmek için kamera ve mikrofon olması bu sitelere girmenize ve insanlarla tanışabilmenize yeterli olacaktır.

  Bu tarz sohbet sitelerini kesinlikle 18 yaş altı kullanıcılara tavsiye etmiyoruz.

  Sohbet odalarına katılmak için TIKLAYINIZ

One Responseso far.

 1. Seslisohbet diyor ki:

  önceki yazımız olan Rulet Sohbet başlıklı makalemizde çet rulet odaları, çet rulet tr ve çet rulet türkçe hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


8 + altı =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>