• Omegle Chat

  www.matchandtalk.com Yazar 14 Ocak 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  omegle

  omegle

   

  Bir kaç senedir dünya çapında popüler olmaya başlayan rastgele (random) kameralı sohbet siteleri chatroulette ile dünyaya ismini duyurdu. Bu sitenin peşinden şu anda popüler olma yolunda ilerlemekte olan omegle chat geliyor. Omegle chat hiç tanımadığınız ve görmediğiniz insanlarla rastgele sohbet edebilme imkanlarını kullanıcılarına sunuyor. Geçmişteki yazılı chat siteleri mirc , eschat, java tarzı siteler 2013 yılları içerisinde yavaş yavaş tarihe karışıyor. Bu sitelerin yerlerini doldurmakta olan siteler teknolojiye ayak uydurarak kameralı ve görüntülü bir şekilde kullanıcılarına en iyi hizmetleri verebilen sitelerdir. Günümüzde google ve facebook gibi sitelerde bu yönde kullanıcılarına hizmet vermektedir.

  Omegle chat sistemine 18 yaşından küçük arkadaşlarımızın girmeleri sakıncalı olabilir. 18 yaşından küçüklerin Txt chat bölümüne girip orada sohbet etmelerini önerebiliriz. Kameralı sohbet içerisinde sohbetin kontrolü tamamen kullanıcının elinde olmakla beraber istemediğiniz kişilerin sayfalarını kapatıp aradığınız niteliklerde kullanıcıları bulana kadar ekranı sınırsızca değiştirebilirsiniz.

  Eğlenceli hoş vakit geçirmenize imkan sunan Omegle chat sitesi, istem dışı hareketlerde bulunan kullanıcılarıda mecburen sistemlerinin içerisinde barındırabiliyor. Her güzel şeyin cıvkını çıkardığımız gibi insan oğlu olarak omegleninde cıvkının yavaş yavaş çıkacağına inanıyorum :)

  Omegle chat odalarında hoş vakit geçirmeniz temennisiyle.

2 Responsesso far.

 1. ramazan8989 diyor ki:

  sporcuyum

 2. [...] Omegle chat sitesi bildiğiniz üzere kameralı ve görüntülü sohbetlerin en popüler olanlarından bir tanesidir. Buranın amacı hiç tanımadığınız ve görmediğiniz insanlarla karşılıklı olarak kameralı ve sesli bir şekilde sohbet etmenize olanak sağlar.. Peki bu sistemde üyelik varmıdır ? Normal şekilde kayıt ol formu yok ama sadece facebook vb. sosyal medya sitelerinden giriş yapabilmeniz için uygulamaları var.. Siteye giriş yaptıktan sonra nickinizi yazdığınız kutucuğun altındaki Facebook Login kutucuğunu aktif hale getirdiğiniz taktirde yeni bir sayfa açarak facebook üyelik şifrenizi isteyecek.. Üyelik mailiniz ve şifrenizi girdikten sonra facebook sitesi içerisinden size bir uygulama kurduracak.. Bu uygulamayı facebook üzerinden aktif hale getirdiğiniz süreç içerisinde. Omegle sitesini üyelikli bir şekilde kullanabilirsiniz. [...]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


1 × = dokuz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>