• Çet rulet

  www.matchandtalk.com Yazar 28 Ocak 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  çet rulet

  çet rulet

  Klasik sohbet sitelerinin aksine bire bir karşılıklı sohbet etme imkanlarını kullanıcılarına sunan ilk sitelerden bir tanesi olan çet rulet sitesi hızla büyümeye devam ediyor.
  2009 yılında açılıp günümüze kadar uzanan zamanda sohbet sitelerinin en popüleri olmayı başardı diyebiliriz. Her ne kadar kendi dalında taklitleri veya benzeri siteler çıksada şu anda dünya üzerinde chat roulette yani rastgele sohbet dalında en popüler siteler arasında en fazla kullanıcı kitlesine sahip olan sitelerden birisi Chatroulette sitesidir.

  Kullanımı oldukça basit ve kolay olay çet rulet sitesi adobe flash player, kamera ve mikrofon olması bire bir sohbet etmenize yeterli olacaktır.

2 Responsesso far.

 1. sezen diyor ki:

  hahahaha resim komikmiş ama:D

 2. suna diyor ki:

  eskiden çok güzel saygın kullanıcısı olurdu, herkes bilmezdi chatroulette sitesini şu anda suyu çıktı oraların o yüzden girmiyorum pek öyle sitelere sapık dolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 4 = dokuz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>