Kameralı sohbet ücretsiz üyeliksiz

Kameralı Sohbet Blog, Sohbet Kameralı sohbet ücretsiz üyeliksiz

Blog Sohbet

Kameralı sohbet ücretsiz üyeliksiz

Yazar By admin

Kameralı sohbet odalarından ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde faydalanıp boş vakitlerinizi canlı sohbet odalarında çeşitli aktivitelere katılarak geçirebilirsiniz. Hiçbir ücret talep etmeden sohbetin ve müziğin keyfini kamerali-sohbet.net adresinde çıkarabilirsiniz. Ayrıca çeşitli yarışmalarımıza katılıp ek olarak vip üyelik alabilme şansınızda var.

Normal mirc sohbet odalarından sıkıldıysanız kameralı sohbet odalarımızı denemenizi tavsiye ederiz. Hem sohbet ederek bir yandanda müziğin tadını sohbet odalarında çıkarabilme olanaklarını kameralı sohbet ailesi olarak sizlere sunuyoruz.

Mikrofon kabiliyetiniz varsa site içerisinde Premium üye olarak kendi odanızı oluşturup müzik yayını yapabilirsiniz.

Dilerseniz general oda satın alıp kendi odanızı kendiniz yönetebilir. Arkadaş çevrenize moderatör yetkisi verebilirsiniz. (tabi bunun için belli bir kapasiteniz olması gerekli)

Vip üyeliğin özelliklerinden birisi olan fan odası. Access ban atabilme özelliği , Mikrofon alabilme özellikleriyle kendi odanı kendin yönetebilirsin..

Bunların dışındaki özelden kamera açma ve özelden konuşma. General odalarda cam açabilme ve camlara bakabilme ücretsiz ve üyeliksizdir.

Hiçbir eklenti indirmeden üye olmadan sitemize misafir olarak dahil olabilir, dilediğiniz gibi sohbet kurallarına uymak şartıyla chat yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Omegle Cam başlıklı makalemizde omegle görüntülü, omegle kamera ve omegle sesli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli sohbet, sesli chat