Kameralı Sohbet

Kameralı Sohbet Kameralı Sohbet

Kameralı Sohbet

Yazar By admin

Kameralı Sohbet Sitesi içerisinde görüntülü olarak konuşmam şartmı ?

Kameralı Sohbet siteleri içerisinde tabiki kamera olması zorunlu değil. Fakat bildiğiniz üzere siz nasıl başkalarını görmek istiyorsanız karşınızdaki insanlarda sizleri görmek isteyeceğinden emin olmalısınız. Kameralı sohbet sitemiz içerisinde birebir yada genel odalarında karşılıklı görüntülü sohbet edebilme imkanı mümkün. Görüntülü ve sesli bir şekilde arkadaşlarınızı güçlendirebilir yeni dostluklara bizimle birlikte yelken açabilirsiniz.

Oda içerisinde müzik yayını yapabilirim?

Müzik yayını yapabilmek için 1 adet mikrofonunuz ve ses ayarlarınızın kaliteli olması gerekli ses ayarlarını yapabilmek için ses ayarları bölümüne girip xp ve windows ses ayarlarını yapabilirsiniz. Ayrıca mikrofon ile sadece kullanıcılara izin verilmiş odalarda canlı sohbet edebilme imkanı bulacaksınız. Dj Alımları için yönetimdeki arkadaşlarımızla görüşmeniz yeterli olacaktır.

Kameralı Sohbet Sitesi Ücretsizmi ?

Kameralı ve görüntülü chat platformundan bir süreliğine tam anlamıyla ücretsiz faydalanabilirsiniz. Fakat ilerleyen zamanlarda sizlere daha kaliteli ve daha hoş bir ortam sağlamak amaçlı sunucu masraflarını çıkarmak için bir şekilde ücret talep edebilme imkanlarımız olabilir. Ayrıca premium üyeliklerimizde mevcut Premium üyeliği sitemizin ilk günlerinde seviyeli sohbet eden arkadaşlara vermeyi düşünüyoruz. Daha sonra ilerleyen zamanlarda yine seviye ön planda olmak üzere sitemizde bazı kısıtlamalar yapıp premium üyelere sınırsız sohbet platformunu kullanma izni vereceğiz buda bizim masraflarımızı çıkarmak amaçlı kullandığımız bir formül umarım bu konuda anlayışlı olursunuz.

Görüntülü ve Sesli Sohbet Odası Nasıl Açabilirim?

Webcam sohbet odası açabilmek için yetkili kişilere başvurabilir yada kredi satın alıp kendiniz krediyle odanızı oluşturabilirsiniz. 18+ Oda Açmak sistemimizde mevcut ama biz bu durumu yasakladık. Yasaklamamızın sebepleri ise ülke olarak 18+ odaların doğru kullanıldığından emin değiliz. Seviyeli ve nezih bir ortam isteyen her kullanıcıya ücret karşılığı oda açılabilir.

Herhangi bir kullanıcı tarafından rahatsız edilirsem ne yapabilirim?

Kullanıcıların sizi rahatsız etmesi halinde özelinizde bulundan block yani engelleme tuşuna basarak karşınızdaki şahısı engelleyebilirsiniz.
Ayrıca moderatör admin veya yönetimde olan arkadaşlarımıza durumu özetleyip sistemden uzaklaştırabilirsiniz.
Kameralı chat odalarında kullanıcıların sizi rahatsız etmesi halinde 24 saat online olan moderatörlerimiz zaten duruma el koyacaktır.

sesli sohbet, sesli chat