FaceBuzz

Blog Sohbet

FaceBuzz

Yazar By admin

facebuzz

Insanlarla birebir sohbet etmeyi ve arkadaş bulmayı kolaylaştıran bir sistem. Yabancı hiç tanımadığınız insanlarla konuşarak derdinizi paylaşabilir ve eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Insanlarla tanışmanın en kolay yollarından birisi olan facebuzz içerisinde çeşitli süprizlerle karşılaşabilir ve eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Facebook gibi sosyal medya sitelerindende girişleri mevcuttur. Dilerseniz facebooktan hiç çıkış yapmadan bu siteye dahil olabilme imkanınızda var. Face Buzz Video Konferans scripti kullanıcılarının rahatlığı için oldukça güzel ve kullanışlı bir şekilde yazılmış bir yazılım. Zaten böle olmasa dünyada bu kadar tutulması imkansız.

Diğer sitelere nadiren arkadaş bulma çabası yok, arayış içerisinde girmek yok , genel sohbet odalarında sohbet ederek banlanmak yok. Birebir karşılıklı sohbet edebilme imkanlarını size sunan face buzz sitesinin nimetlerinden faydalanmanız gerekli diye düşünüyoruz. Insanlarla tanışmak Chatroulette, Omegle , Facebuzz gibi siteler çıktıktan sonra çok daha kolaylaştı..

Bu sitelere takılarak ingilizcenizi geliştirme olanağınız oldukça yüksek, fakat yararı olduğu kadar zararlarıda mevcut. içeride uygunsuz ve dengesiz insanlarla karşılaşabilir, beklemediğiniz görüntülerle baş başa kalabilirsiniz bu gibi durumlarda kullanıcıları rapor ederek gerekli kişiyi yetkililere bildirebilirsiniz.

18 yaşından küçüklerin girmesini kesinlikle sakıncalı olarak görüyoruz, sistemin çalışması için gerekli olan şeyler ise kamera , mikrofon ve Adobe flash player olması yeterlidir.

Kameralı Sohbet Odalarına KATILIN

Bir önceki yazımız olan Flipchat başlıklı makalemizde flipchat, flipchat chatroulette ve flipchat türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli sohbet, sesli chat