Facebook Görüntülü Konuşma

Kameralı Sohbet Blog, Kameralı Sohbet Facebook Görüntülü Konuşma

Blog Kameralı Sohbet

Facebook Görüntülü Konuşma

Yazar By admin

Facebook Görüntülü Konuşma

Bildiğiniz üzere artık web sitelerin çoğu facebook uygulamalarıyla internet ağlarını birleştirip ortak kazanç sağlama yolunda ilerliyor. Bizde bu sitelerden birisi olup görüntülü konuşma sistemimizi facebook uygulaması haline getirip video chat sistemini insanların hizmetine sunmayı düşündük ve çalışmalara başladık artık facebook üzerinden kameralı sohbet sitemizin uygulamasını çalıştırıp facebookdan çıkmadan sohbet edebilme imkanları elinizde. Seviyeli ve hoş bir ortam içerisinde kim güzel vakit geçirmek istemezki ? Uygulamamızı facebook hesabınızda etkinleştirin ve bizimle anlık sohbetin tadını çıkarın !
Ev, iş, Akraba ve yakın arkadaşlarınızla oda oluşturup kendi ortamınızla sohbet edebilme imkanlarını sizlere sunuyoruz üzerinize düşen tek şey sitemizi ziyaret edip kendi odanızı oluşturup çevrenizdeki arkadaşlarınıza güzel müzikler dinletip , hoş zaman geçirmek.

Bir çok kameralı ve görüntülü sohbet sistemlerindeki gibi üyelik şartı gerektirmeyen ve Activex eklentisi istemeyen flash tabanlı sohbet odalarımızda herkes dilediğince sohbet edebilir ve müziğin keyfini çıkarabilir.

Ayrıca sitemizin sizlere sunmuş olduğu VIP (Premium) üyeliklerden faydalanıp özel konuşmaları sınırsız bir şekilde açabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Kameralı Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Görüntülü, Kameralı ve Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli sohbet, sesli chat