Chatroulette Türkiye

Kameralı Sohbet Blog, Sohbet Chatroulette Türkiye

Blog Sohbet

Chatroulette Türkiye

Yazar By admin

chatroulette türkiye

Geçmişten günümüze kadar Camfrog, Paltalk, Speaky Chat ve benzeri tarzda siteler gördük ama insanlarla daha iç içe olabileceğiniz ve çok kolay bir şekilde tanışabileceğiniz bir sistem olan Chatroulette kullanımı diğer bahsettiğimiz sitelerden çok daha basit ve kullanışlı.. Diğer anlattığımız sitelere bakacak olursak.. Mirc veya diğer eski java sohbetlerden tek farkı sadece kamera ve ses olması. Bunların dışında hiç bir fark yok.. Peki ya Chatrouletteyi ale alacak olursak ? Chatroulette ile insanlarla random yani rastgele sohbet edebilir. Birebir karşılıklı sohbet edebilme seçeneğiniz var.. Istemediğiniz kullanıcıların ekranını kapatıp direk başka sayfaya geçebilme olanağınız var
Diğer scriptlerde odalarda sohbet edip sonra bunu özele taşıma olayını insanlar aşmış durumda açıkçası. Kiminle konuşacağınız rulet scriptinde seçmek ve beklenen kişiyi bulduktan sonra uzun uzun sohbet edebilmek insanların tercihi haline geldi Chat rulet scriptinin tutma sebeplerinden bir taneside bu, Kullanımı kolay ve insanlarla daha basit ve etkili bir biçimde tanışabilme isteği Nick aramak , uzaktan sohbeti izlemek veya ah şunla konuşabilseydim gibi bir derdiniz olmadığından birebir sohbetin keyfini chat rulet sitesinde çıkarmanız en mantıklısı

Alanında ilk ve tek olan chatroulette türkiye ismini dünyaya çok kısa sürede duyuran sitelerden birisi oldu ve kullanıcılarından üyelik veya ücret istemeden tam anlamıyla free olarak kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Chatrouletteye girebilmek için kamera ve mikrofonunuzun olması yeterli. Üyelik gerekmediğinden zaten bahsetmiştik ve siteye girer girmez adobe flash player zaten sizden kamera ve mikrofonu aktif edebilmek için izin isteyecektir. Adobe flash playere izin vermek zorundasınız aksi taktirde kamera ve mikrofonunuz aktif hale gelmez. Daha sonra Start tuşuna basarak chatroulette türkiye sohbet bölümüne basarak chati etkin hale getirdikten sonra sohbet etmek istediğiniz kullanıcıyı seçerek sohbetinize devam edebilir, istemediğiniz kişileri direk es geçebilir. Stop tuşuna basarak aramayı sonlandırabilirsiniz. Rulet sitesindeki kişiler sizin gibi kameralı sohbet amaçlayan kişilerdir. Bu tarz sitelere 18 yaşından küçüklerin girmesi sakıncalı olabilir. 18 yaş altı girmemesini öneriyoruz. 18 yaş altı olanların ebeveyn kontrolu altında olması gerekmektedir.

Sizi rahatsız edenleri rapor edebilir, sistemin temiz kalmasına yardımcı olabilirsiniz

Kameralı sohbet odalarına bağlanmak için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Chat Rulet başlıklı makalemizde bire bir sohbet, chat ve chat rulet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli sohbet, sesli chat