Chatroulette Türkçe

Kameralı Sohbet Blog, Sohbet Chatroulette Türkçe

Blog Sohbet

Chatroulette Türkçe

Yazar By admin

Bildiğiniz üzere chatroulette sitesi dünya üzerinde oldukça popüler olmaya başladı. Son yılların gözdesi olan chatroulette sitesini türkçe olarak nasıl kullanabiliriz. Yada bu siteye benzer türkçe bir site varmı ? Tabiki bu siteye benzer bir çok site var türkçe olarak azınlıkta olsada chatroulette.com.tr sitesini ziyaret ederek bu sistemi tam anlamıyla türkçe bir şekilde kullanabilirsiniz.

Diğer chatroulette sitelerine nadiren kullanıcısı yok denecek kadar az olsada belki bir ihtimal zamanla dolar diye düşünüyoruz Oldukça rahat ve kullanışlı bir scriptleri olduğu söylenebilir. Cinsiyetinizi belirterek ve aradığınız kişininde cinsiyetini işaretleyip direk olarak bağlan butonuna tıkladığınızda 5 saniye içerisinde karşınıza kullanıcılar geliyor.. Değiştir butonuna basabilir, sohbet edebilir yada ayrıl butonuna basarak sistemi kapatabilirsiniz.

Sistemi kullanmak oldukça basit ve kolay olduğu söylenebilir. Internetten anlamayan kullanıcılar bile çok rahat bir şekilde sohbete katılabilir. Sitenin türkçe anlaşılır bir şekilde olması gayet hoş can sıkan konu ise çok fazla reklamın olması insallah bu durumda zamanla düzelir.

Bir önceki yazımız olan Chathopper Türkiye başlıklı makalemizde Chathopper, Chathopper Giriş ve Chathopper Tr hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli sohbet, sesli chat