• Üye olmadan kameralı sohbet

  www.matchandtalk.com Yazar 4 Temmuz 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  üye olmadan kameralı sohbet

  üye olmadan kameralı sohbet

  Üye olmadan kameralı sohbet

  Yakşalık 1 seneden bu yana kullanıcılarımıza kameralı sohbet hizmeti vermekteyiz.. İlk zamanlar bu işin acemisi olduğumuz için direk olarak parayı hedefledik.. Ama sonra anladıkki dolaylı yoldanda para kazanılabiliyor.. Hem kullanıcılarımz ücretsiz olarak sistemden faydalanabilsin, hemde biz dolaylı yoldan kullanıcılarımızı yormadan ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde user’lerimizi rahat ettirelim..

  İlk olarak sitemize giriş yaparak chat bölümüne tıklayıp sohbete katılmanız sisteme giriş için yeterli olacaktır.. Bu sistemi kullanmak için sadece adobe flash playerinizin olması yeterlidir.. Ayrıca mobil olarakta giriş yapabiliyorsunuz.. Mobil’de herhangi bir sorun yaşamanız halinde yorum bölümüne cep telefonunuzun markası ve işletim sistemini belirtirseniz sohbet odalarına giriş yapabilmeniz için elimizden gelen her desteği verebiliriz. Android telefonlarda sohbet edebilmeniz için puffin browser yükleyip giriş yapmanız adobe flash playerin etkin bir hale gelmesi ve rahatlıkla sohbet edebilmeniz açısından iyi olacaktır. Kameralı ve görüntülü chat bölümüne girmek bu aşamayı atladıktan sonra oldukça basit ve kolaydır.. Sadece guest (misafir) kutucuğunu işaretleyip nick (kullanıcı adı) girmeniz yeterli olacaktır. Sağdaki üyelik formunu doldurmanıza gerek kalmadan direk olarak misafir girişi yapabilir, sohbetimize dahil olabilirsiniz.. Ayrıca ücretsiz üye olarak kameralı sohbet sistemimizin özelliklerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilir, facebook login yani facebook twitter gibi uygulama eklentilerimizi kullanarak direk sosyal medya kullanıcı adınızla sisteme giriş yapabilirsiniz.

  Sisteme giriş yaptıktan sonrası dahada kolay olduğu söylenebilir.. Türk insanı olarak kameralı sohbet sitelerinden önce mirc , java, flash gibi chat bölümlerinde hepimiz takılmış olabiliriz büyük ihtimalle.. Aynı şeylerin burdada geçerli olduğunu söyleyebilirim.. Oda içerisinde seviyeli sohbeti ön planda tutabilmek için operatörler, amirler ve adminlerden oluşan 3 çeşit görevli listesi.. geri kalanlar vip ve kayıtlı üyelerimiz ayrıca misafirler olarak kullanıcı listesinde listelenmektedir.

  Özelde veya genelde kendi arkadaşlarınızla sohbet edebilir, özelde kamera ve mikrofonu aktif hale getirerek kendi grubunuzla konusabilir ve ayrıca general oda içerisinde birbirinizin kamerasına bakarak konferans yapabilirsiniz.

  Kameralı sohbet odaları içerisinde seviyeyi ön planda tutmaktayız, oda içerisinde veya özel odalarda sohbet odalarımızı seviyeli ve düzeyli bir şekilde tutabilirsek bu hepimiz için iyi olacaktır. Türk örf ve adetlerini zedeleyici hareketlerden kaçınmanız temennisiyle iyi sohbetler dileriz..

One Responseso far.

 1. üyeliksiz kameralı sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


iki × 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>