• Ücretsiz görüntülü sohbet

  www.matchandtalk.com Yazar 2 Temmuz 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  ücretsiz görüntülü sohbet

  ücretsiz görüntülü sohbet

  Ücretsiz görüntülü sohbet

  Sıradan sohbet sitelerinden sıkılmamak mümkün değil.. 1997 yılından itibaren türkiye üzerinde hep yazılı (txt) sohbetler üzerinde karşıdaki insanı görmeden sohbet eden bir sistem ile yetinmek zorunda kalıyorduk… mirc, java, flash gibi sıradan yazılı chat siteleri.. ister istemez bu durumu insanları geriyor ve sıkılmaya doğru itiyordu.. Fakat uzun zamandan beri kameralı sohbet siteleri gündeme gelmeye başlamıştı. 2003 yılından bu yana kameralı bir şekilde hizmet veren siteleri oldukça yakından takip ediyoruz.. Lakin türkiyedeki internet alt yapısı son zamanlarda iyileştirildiği için herkes bu tarz siteleri geçmişte kullanamıyordu… 2006 Yılından itibaren patlama yapan kameralı sohbet siteleri.. 2010 yılından itibarende webmasterler tarafından teşvik edilmeye başlandı.. Eskiden program olarak indirmek zorunda kaldığımız paltalk ve camfrog benzeri siteler vardı.. daha sonradan Speaky chat sesli hizmet vermenin dışında kameralı sistemide kurmaya başladı.. Fakat bunlarda bir eklenti veya kurulum gerektirdiği için bu da insanlar tarafından güvenilir bulunmuyor malesef… Daha sonra flash chat gündeme gelmeye başladı.. Flash chat aslında oldukça iyi ama fazla gündeme gelmeyen veya gelemeyen bir sistem olduğunu söyleyebiliriz açıkçası.. Bir takım kameralı sohbet sisteleri ücretli olarak hizmet sunuyor ve sunmaya devam ediyor.. Lakin bunların dışında tam anlamıyla ücretsiz olarak hizmet veren sistemlerimiz mevcut. Hiç bir ücret ödemeden sadece sohbet amaçlı sosyal medya sitelerindende aktif olarak bağlanılabilen bir sistem kurduk.. Bu sistemden faydalanmak tam anlamıyla ücretsiz olmakla beraber sitenin özelliklerini tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.. Sistem içerisinde kullanılabilen para birimi zaten sistemde online kaldıkça otomatik olarak artıyor. Bu otomatik olarak her dakika başı yüklenen chat parası ile dilediğiniz arkadaşınıza kredi yollayabilir, vip premium alabilir ve dilerseniz karşınızdaki insanı etkilemek adına hediyelik eşya yollayabilirsiniz..

  Hiç bir uygulama , eklenti vb. indirmeden direk olarak nickinizi yazarak girebileceğiniz bir sistem olan görüntülü sohbet sitesi sadece adobe flash player desteklidir. Adobe flash player zaten her bilgisayarda yüklü olması gereken bir uygulama olduğu için bu konunun detayına inmemiz gerekmez.. Seviyeli ve düzeyli bir şekilde sohbet etmeniz temennisiyle.. İyi muhabbetler diliyoruz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− 4 = iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>