• Omegle Türkçe

  www.matchandtalk.com Yazar 15 Ocak 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  omegle

  omegle

  Omegle yeni arkadaşlıklar kurabilmek için en ideal sitelerden bir tanesi olduğu açıkça ortadadır. Diğer sitelere nadiren nick arayışı veya odalarda arkadaş arama gibi bir çaba vermenize gerek yok. Omegle sistemi tam anlamıyla kullanıcılarla birebir sohbet edebileceğiniz bir sistem. Kullanıcılar direk olarak karşınıza kameralı ve sesli bir şekilde çıkıyor.

  Kullanıcıların özelliklerini veya size uygun bir arkadaş olup olmamasını seçebilmek sizin elinizde. Karşınızdaki kişiyi uygun gördüyseniz sohbet edebilir, Şayet konuşmak istemediğiniz birisiyse ESC tuşuna basarak yeni arayış içerisine geçebilirsiniz. Yazılı chat bölümünü genel olarak ingilizcesini geliştirmek isteyen kullanıcılara şiddetle öneriyoruz. Bildiğiniz üzere ingilizce pratik yaparak geliştirilir. Omegle yazılı chat tam size göre bir yer olabilir.

  Omegle türkçe sitesine 13 yaşından küçük çocukların girmesi kesinlikle uygun görülmemektedir. 18 Yaş altı kullanıcılarında mutlaka ebeveyn kontrolu altında olması gereklidir.

  Omegle sitesi içerisinde sohbetin kontrolünün tam anlamıyla sizin elinizde olduğunu kesinlikle unutmayın. Çıplak veya uygunsuz bir video görebilme imkanınız oldukça yüksek ayrıca uygunsuz kelimeler sarf edebilen kullanıcılarda olabilir. Bu gibi durumlarda sayfayı kapatıp yeni arayışlara geçmenizi öneriyoruz. Omegle sitesi içerisinde yaptığınız her hareketten kişinin kendisi sorumludur.

  Kameralı sohbet bağlanmak için TIKLAYINIZ

2 Responsesso far.

 1. keremce diyor ki:

  chat rulet sitesi kadar yaygın olmasada yinede güzel bir siteye benziyor, zaten chat ruletin cıvkınıda çıkarmaya başladılar. insanlar şimdiden farklı arayışlar içerisine girmeye başladı.

 2. mutlu diyor ki:

  defalarca girdim bi halt anlamadım çıktım hep sap :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


5 − = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>