• Omegle Bağlan

  www.matchandtalk.com Yazar 28 Haziran 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  omegle

  omegle

  Omegle Bağlan

  Son yılların en popüler kameralı sohbet sitelerinden bir tanesi olan omegle chat platformu, birebir karşılıklı olarak kameralı ve görüntülü bir şekilde kullanıcılarına hiç tanımadıkları insanları rastgele karşı karşıya getirerek tanışma fırsatı veriyor ! Dünyanın her yerinden insanlarla din, dil , ırk ayrımı olmaksızın sohbet edebilme imkanınız var !
  Diğer kameralı ve mirc sohbetlere nadiren hiç bir eklenti indirmeden direk olarak adobe flash player ve kamera driveriniz olduğu sürece (bunlar hemen hemen her bilgisayarda vardır) sohbete dahil olabilir, yep yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz !

  Kullanımı oldukça basit olan bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Omegle sitesine bağlandıktan sonra video chat kısmına tıklarsanız kameralı olarak kullanıcıları görme şansını elde edebilir ve anın tadını omegle sitesinde çıkarabilirsiniz !

  TXT yani yazılı chat kısmını genelde ingilizcesini geliştirmek isteyen arkadaşlar kullanıyor.. Ama yinede ben kameralı sohbet etmek istemiyorum derseniz yine burayı kullanabilirsiniz…

  Omegle sitesi ilk zamanlardaki gibi olmasada yinede popülerliğini korumaya devam etmektedir.. Herşeyin ilk zamanları güzeldir fakat son zamanlarda ergen yaş grupları burayıda mahvetti diyebiliriz, Bu yüzden kullanıcılar omegleden uzaklaşarak alternatif siteler arıyorlar kendilerine..

  Uygunsuz kullanıcılar her sitede olduğu gibi omegle sitesindede mevcut… Malum birde kameralı sohbet sitesi olunca sapıklıkları bir başka oluyor diyebiliriz.. Tıpkı diğer sitelerdeki gibi burdada kullanıcıları yetkili kişilere bildirebilir istenilen cezayı kanıtlı bir şekilde uygulatabilirsiniz.

  Karşınıza bağlanan kişinin tipini veya kişiliğini beğenmediğiniz taktirde direk olarak Next tuşuna basarak ilerleyebilir, yeni kullanıcı arayına geçerek aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.

  Rusya , Türkiye, Amerika , Almanya gibi dünyanın en büyük ülkelerinde popülerlik sıralamasında zirvede olan omegle sitesine bağlanabilmek için illaki ingilizcenizin olmasına gerek yok… google translate ile zaten entegre edilmiş bir site olduğunu hatırlatarak kendinizi oldukça hızlı bir şekilde geliştirdiğinizi söyleyebiliriz.

  Yani anlayacağınız bu sitenin oldukça kötü yönleri ve iyi yönleri olduğunu söyleyebiliriz, İyi tarafından bakmanız dileğiyle iyi sohbetler diliyoruz…

   

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yedi − 5 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>