• Kameralı Canlı Sohbet Odaları

  www.matchandtalk.com Yazar 28 Haziran 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  kameralı sohbet

  kameralı sohbet

  Kameralı Canlı Sohbet Odaları

  Hepimizin bildiği gibi mirc ve yazılı sohbetlerin sona erdiği dönemlerde flash chat, camfrog , paltalk, omegle , chatroulette gibi siteler popüler olmaya başladı.. Peki neden kameralı siteler bu kadar tutuluyor :) zaten yıllarca gizemli bir şekilde chat yaptık.. İnsanlar artık birbirlerini görerek sohbet etmenin daha anlamlı olduğunu düşünüyor olabilir.. “Şahsi fikrim kendi açımdan öyle düşünüyorum”

  Bildiğiniz üzere sanal alem , bizim deyişimizle yalan alem:) herkes bir yalan dolan peşinde olduğu için bir yandan kameralı sohbet sitelerinin çıkmasının iyi olduğunu düşünenlerden birisiyim.. Şuna inanın yazılı chat sitelerindeki yalan ve dolanı hiç bir sitede görmedim ve görememde:) ama kameralı sohbet sitesinde işler değişir.. Zaten görüntü olarak ve ses olarak insan bir şekilde kendini ele verir.. Veriyorda zaten..

  Bu nedenlerden dolayı şiddetle kameralı ve sesli sohbet sitelerine takılmanızı öneriyorum..

  Şimdi gelelim bizim kameralı sohbet bölümümüze.. Seviyeli ve düzeyli arkadaşlıkların kurulduğu sitemiz.. Sapıklardan arındırmaya çalışsakta yeterli olamadığımız güzelim sitemiz içerisinde kameralı ve görüntülü bir şekilde sohbet edebilir, hoş vakit geçirebilirsiniz.. Sohbet ederken aynı zamanda youtube kutusundan muzik dinleyebilir, dilerseniz radyoyu aktif ederek kullanıcılarımızla radyo dinleyerek sohbet edebilme olanaklarınız var… Ayrıca chat sisteminin içerisinde youtube video’ları paylaşabilir, resim paylaşabilir ve çeşitli hediyelerle arkadaşlarınızı memnun edebilirsiniz..

  Sistem içerisinde oyun parası olan altın her dakikada 1 artış göstermektedir, dolayısıyla vip olmak için ek ücret ödemeye gerek kalmadan belli bir süre site içerisinde aktif olursanız vip ücretinizi sistem kendi kendine karşılamaktadır..

  Bu sistemi kullanmak için herhangi bir setup dosyası veya eklenti , uygulama vb. gibi şeyler indirip kurmanıza gerek olmamasıyla birlikte, sadece her bilgisayarda var olduğunu düşündüğümüz adobe flash playerin olması.. ve sohbete dahil olduğunuzda buna izin vermeniz kameranızı aktif etmeye yeterli olacaktır..

  Kameranızı aktif ettikten sonra dilediğiniz gibi oda içerisinde ister multi isterseniz birebir karşılıklı sohbet edebilir, yada general odalar içerisinde sohbete dahil olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


dört × 3 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>