• Kamerada Sohbet

  www.matchandtalk.com Yazar 5 Temmuz 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  kamerada sohbet

  kamerada sohbet

  Kamerada Sohbet

  Türk sanal kullanıcıları 2003 yılından beri kameralı sohbet sitelerine rağbet göstermeye başladı… Aslında bu yaptıkları gayet mantıklı. Neydi o eski irc’deki günler elini atsan avukat, doktor, pilot, mühendis vb. gibi mesleklere çarpıyordu.. Hiç işsiz adam olmamasıyla beraber kanalın yarısı neredeyse aynı meslekten.. Koskoca 500 kişilik kanal içerisinde 4 meslek var.. Doktor , Mühendis, Pilot, Avukat arada yüzbaşı teğmen vb. :) Komik ama gerçek.. İşte bu yüzden kameralı sohbet sitelerinde bu yalanlar söylenemediği gibi karşındaki insanı görmek insana daha fazla güven veriyor.. Her insan konuştuğu kişiyi görmek ve duymak isteyebilir.. Bu nedenden dolayı kamerada sohbet etmenin zevki başkadır.

  Omegle ve chatroulette gibi kameralı sohbet sitelerinde konuşacağınız kişiyi seçemiyorsunuz rastgele karşınıza çıkıyor malesef.. Ama bizim kurduğumuz sistemde ister arkadaşınızla , ister dostlarınızla özelde yada general oda içerisinde konferans kurarak sohbet edebilir, yada özel konuşabilirsiniz.. Dilediğiniz gibi kendi ortamınızı oluşturmak tam anlamıyla sizin elinizde..

  Belli bir süre site içerisinde nickinizi barındırdığınız sürece vip üyeliği sistem otomatik olarak kullanıcılarına vermektedir. Ayrıca belli bir zaman dilimi sitede kaldıkça otomatik olarak altın kazanıyorsunuz ve dilediğiniz kullanıcılara istediğiniz hediyeyi gönderme şansına sahipsiniz.. Kamerada sohbet edebilmek için ücret ödemeniz yada üyelik almanız gerekmez.. Sistem tam anlamıyla ücretsizdir.. Ve misafir olarak dilediğiniz gibi sohbet edebilir, ya da üye olup sistemin gereksinimlerinden faydalanabilir veya facebook login kısmına tıklayarak sosyal medya üyeliğinizi bizim sistemimizdede aktif hale getirerek sohbete katılabilirsiniz..

  Seviyeli ve düzeyli bir sohbet ortamı oluşturmanız dileğiyle iyi muhabbetler diliyoruz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


5 − bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>