• Chatrandom

  www.matchandtalk.com Yazar 15 Ocak 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  Chatrandom

  Chatrandom

  Chatrandom sitesi rastgele sohbet sitelerinden bir tanesidir Chat rulet ve Omegleden sonra ismini dünyaya duyurmaya çalışan Chat Random sitesi diğer sitelere nadiren çok fazla kullanıcısı olmasada ilk sitelerin arasında yer almayı başardı. Dünyanın her kesiminden , her yöreden insanların birbirlerini hiç tanımadan sohbet edebilecekleri bir sistem olan chatrandom son zamanların en popüler sitelerden birisi olduğu kesin. Özellikle genç kesime hitap eden alt yapısıyla kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Kullanışlı arayüzü ve eğlenceli içeriğiyle boş zamanlarınızı doldurabileceğiniz ideal sitelerden bir tanesidir.

  Son bir kaç senenin popüler sitelerinden birisi haline gelmesinin nedenleri insanlarla tanışma olanağının daha yüksek olmasıdır diye düşünüyoruz. Eski sohbet sitelerindeki mirc veya kanallardaki nicklerle birbirinizi görmeden sohbet edebilme devri yavaş yavaş bitiyor. Chatrandom sitesine girerek bire bir karşılıklı kameralı bir şekilde anlık sohbet edebilir, mikrofonla konuşarak eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

  Kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmeyen chat random sitesinde üyelik zorunluluğuda kesinlikle yoktur.

  Rastgele sohbetin tadını burada çıkarmanız dileğiyle…

One Responseso far.

 1. chat diyor ki:

  chatrandom sitesine girmenizi pek tavsiye etmem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yedi + 5 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>