• Chat Rulet Türkçe

  www.matchandtalk.com Yazar 24 Ocak 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  chat rulet türkçe

  chat rulet türkçe

  Chat Rulet Türkçe

  Chat rulet dünyanın her bölgesinden giren insanların birbirlerini hiç tanımadan sohbet edebilecekleri bir chat sistemidir. Kullanımı oldukça rahat ve üyelik sıkıntısı olmadan sohbet odalarına girip direk kamera ve mikrofonu aktive ederek sohbet edebileceğiniz bir sistemdir. Kullanıcıların eğlenceli aktiviteleriyle oldukça popüler olmaya devam etmektedir. Chatroulette dünya üzerinde sohbet sitelerine yep yeni bir anlam kazandırmaya devam ediyor. Alıştığımız diğer sohbet sitelerinden farkı ise sıradan sohbet odaları , Moderatörler veya odaların içerisinde arkadaş bulma gibi bir çabanız olmayacak ve olmuyorda.

  Chat rulet sitesine direk giriş yaparak adobe flash player kutucuğundan kamera ve mikrofonunuzu aktive eder etmez start butonuna basarak arkadaş aramaya başlayabilir. Tarzınıza uygun birini bulduğunuzda onunla sohbet edebilir, Aksi olması haline next butonuna basarak yeni birisini bulabilirsiniz.

  Chat rulet sitesini 18 yaş altı arkadaşların kullanmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. İçeride her ne kadar chat sistemini doğru kullanmaya çalışan insanlar olsada bu durumu su istimal edecek kişilerde bir o kadar fazla olduğunu söyleyebiliriz.

  Chat Rulet kullanımında kısa yollar varmıdır?

  Genelde mirc kullanıcıları yada sohbet sitelerindeki eski kullanıcılar bu duruma çok alışkındır. Ve kısa yolların olması insanları dahada rahat ettirdiğini söyleyebiliriz.

  Mouse ile tıklamak kullanıcıların pek hoşuna gitmez (özellikle eski sohbetcilerin) Chat Rulet Türkiye sitesinin böyle bir uygulama yapması kullanım kolaylığını kullanıcılarına sunması gayet hoş ve düşünceli bir davranış.

  Kameralı Sohbet Odalarına KATILIN

2 Responsesso far.

 1. ASK VE BEN diyor ki:

  ben azerbaycandan katılıyorum 25 yaşındayım arkadas ariyorum danış olmak isteyen gelsin danışak

 2. samir46 diyor ki:

  kız arkadaş arıyorum yardımcı olabilirmisiniz nasıl giricem siteye? sohbete tıklıyorum girmiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− dokuz = 0

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>