• Bedava Kameralı Çet

  www.matchandtalk.com Yazar 8 Temmuz 2013 by admin in Blog, Sohbet.
  kameralı çet

  kameralı çet

  Bedava Kameralı Çet

  Bedava kameralı çet odaları içerisinde müzik eşliğinde kullanıcılarımızla hoş vakit geçirebilir, kendi odanızı oluşturarak istediğiniz arkadaşınızla oda içerisinde müzik yayını yaparak sohbet edebilirsiniz. Hergün çalışmalarımızla bünyesine yenilikler katan kameralı sohbet net sitesi son zamanlarda facebook uygulaması ile sosyal medya sitelerindede yerini almaya başladı.. Google’nin 1 numaralı kameralı sohbet sitesi olarak kullanıcılarımıza üye olmadan kameralı  sohbet ettirmenin zevkini çıkarıyoruz !

  Java tabanlı eski yazılı chat sitelerin eskide kaldığının hepimiz farkındayız.. Bu nedenle kullanıcılarda, site sahipleride artık görüntülü sohbet sitelerine yavaş yavaş geçiş yapmaktadırlar. Chat kullacılarıda artık yazılı chat sitelerinden zevk almayıp, karşıdaki konuştukları kişiyi görmek istediklerinden kameralı chat sitelerine daha sıcak bakmaktadır.

  Kameralı arkadaşlık sitesi olarak sohbet odaları içerisinde seviyeli ve düzeyli bir ortam oluşturmak adına elimizden gelen herşeyi yapmaktayız.. Sizi rahatsız edecek kullanıcıları sıralama listesindeki kalın ve yeşil renkteki sohbet operatörlerine bildirerek gerekli uygulamaları yaptırabilirsiniz.. Yada sizi rahatsız eden kişinin kullanıcı ismine sağ tuş tıklayarak silence mute yaparsanız.. Bir daha o kullanıcının yazıları hiç bir şekilde size gelmeyecektir. General oda içerisindeki problemleri operatörlere bildirirseniz gerekli işlemler yapılacaktır. Lakin özeldeki sohbetlerinizi operatörler göremediği için özeldeki mevzularınızda karşınızdaki kişi sizi rahatsız ediyor ise muteleyerek engelleyebilirsiniz.. “Operatörlerin özellere karışma yetkisi yoktur”

  Eski kameralı sohbet ve sesli sitelerindeki gibi herhangi bir activex kurulumuna veya başka bir uygulama yüklemenize gerek kalmadan sohbet edebileceğiniz ve alt yapısı tamamen flash player olan bu sistemi rahat bir şekilde kullanacağınıza eminiz.. “Adobe flash player” her bilgisayarın olmazsa olmazıdır…

  Düzeyli bir şekilde oda içerisinde sohbet etmeniz temennisiyle kameralı sohbet ailesi olarak iyi muhabbetler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


4 + = dokuz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>