• Bazoocam

  www.matchandtalk.com Yazar 30 Ocak 2013 by admin in Blog, Sohbet.

  bazoocamBazoocam chatroulette ve omegle benzeri sitelerden birisidir. Bir çok Avrupa ülkesinde popüler olan bazoocam chatroulette ve omegleden kaçış yapanların tercih ettiği bir script. Türkiyede pek yayın olmasada avrupanın bir çok ülkesinde oldukça popüler olduğu görülüyor açıkçası.

  Klasik sıradan bir chatroulette scripti olması bir yandanda sitenin büyümesine engel olacağını düşünüyoruz. Flipchat ve benzeri siteler genelde scriptlerini geliştirip daha çok arkadaşlık siteleri gibi insanlara ne aradığını sunan hizmetler vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

  Rastgele sohbet scriptleri insanların arayışlarını ve sohbet etmelerini kolaylaştırmak için yapılmıştır. Ve geliştirmekte script yazılımcılarına kalmış bişey.

  Bu sistemi çalıştırmak ve insanlarla konusabilmeniz için mikrofon olması zorunlu , görüntü sağlayabilmeniz için kamera ve sistemin sorunsuz çalışması için adobe flash player olması zorunludur.

  Hiç tanımadığınız insanlarla sorunsuz sohbet edilmesi imkansız olduğu gibi uygunsuz kişileri direk rapor edebilir ve gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz.

  Aynı zamanda bazoocamın gelişmiş olan tek yanı içeride karşılıklı multiplayer oyunlar oynanabiliyor.

  En çok yaygın olduğu siteler.

  Fransa, İtalya, İngiltere, İspanya, Almanya, Portekiz, Türkiye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


iki + 3 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>